fbpx

Atrakcje Pijalni Czekolady w Sanoku

Wyjątkowe atrakcje na wyciągnięcie ręki!

Pijalnia Czekolady w Sanoku to wyjątkowe atrakcje, które czekają na Was. W naszej przestrzeni spróbujecie wyśmienitej czekolady, lodów i innych wspaniałych deserów, ale także spędzicie doskonale czas.

Atrakcje w Pijalni to niepowtarzalne wrażenia. Nigdzie indziej nie znajdziecie miejsca z taką pasją i miłością do czekolady. Zapraszamy do Pijalni Czekolady, bo to właśnie tutaj czekolada odgrywa pierwszą rolę, a atrakcje pozwalają na doskonale spędzony czas.

Malowanie po ścianie

Wyjątkowa atrakcja dla najmłodszych!

To atrakcja, którą przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych. W dzieciach tkwią mali artyści, którzy powinni mieć specjalne miejsce do spełnienia swoich artystycznych wizji. W Pijalni Czekolady w Sanoku czeka na nich wyjątkowe pomieszczenie ze ścianą, po której można malować. Taka atrakcja zapewni nawet naszym najmłodszym klientom wiele radości i pole do zabawy. Staramy się wspierać artystyczne pasje i zapewnić niesamowite atrakcje, tak by czas w Pijalni był zawsze pełen radości.

Zabytkowy automat do sprzedaży czekolady

Maszyna, która służy do sprzedaży czekolady, choć po pierwszym jej zobaczeniu wzbudza wiele ciekawości. W Pijalni Czekolady w Sanoku możecie zobaczyć zabytkowy automat. Staramy się, by nasza przestrzeń, którą tworzymy w Sanoku, była miejscem radości, ale także miała charakter edukacyjny. Dzięki czemu odwiedziny u nas będą nie tylko słodką przyjemnością, ale pobudzą również Waszą wyobraźnię i na chwilę przeniosą w klimat fabryki czekolady. 

Obraz z czekolady przedstawiający atrakcje Sanoka

Jedyny taki na całym świecie!

Pasja i czekolada idą w Pijalni w parze, podobnie jest ze sztuką. Cukiernictwo to sztuka i zależny nam, byście mogli to rzeczywiście doradzić. Tak na specjalne zamówienie powstał jedyny taki na świecie obraz z czekolady, który przedstawia atrakcje z Sanoka i okolic. Ten obraz to atrakcja, którą zobaczycie tylko w Pijalni Czekolady w Sanoku. Czekoladowe dzieło sztuki czeka na Wasze odwiedziny. To atrakcja, która robi wrażenie i pozwala poznać piękne zakątki Podkarpacia, z którym tak bardzo jesteśmy związani. 

Pakiet rodzinny (2+1)

w skład którego wchodzi:

  1. Czekolada klasyczna do wyboru
  2. Deser lodowy w pucharku
  3. Czekolada premium i chocostick (do wyboru czekolada: mleczna, gorzka, deserowa, biała)
  4. Degustacja czekolad
  5. Dostęp do zagadek w sejfie + nagroda
  6. Pokój VIP na wyłączność

Cena: 150 zł/osoba
Każda dodatkowa osoba: +50 zł

Pokój sejf

Wydaj 100 zł na zakupy w Pijalni Czekolady w Sanoku a otrzymasz kupon dający dostęp do naszego wyjątkowego pokoju sejfu! W środku czekać będzie na Ciebie gra która umożliwi Ci wygranie wspaniałych nagród!

Pokój VIP

To wyjątkowe miejsce które zarezerwować możesz przy okazji różnych ważnych okoliczności takich jak urodziny, imieniny, wieczór panieński, kawalerski itd. To wspaniałe klimatyczne miejsce nada wyjątkowego charakteru każdej uroczystości i zapewni niesamowite przeżycia. Pokój VIP dostępny jest również przy zakupie pakietu rodzinnego!

Czekoladowa fontanna

Prawdziwa gratka dla fanów czekolady, która pobudza zmysły smaku i zapachu.

Przelewająca się czekolada i unoszący się kakaowy aromat, to po prostu trzeba zobaczyć i poczuć.

Symulator drzewa kakaowca

Czekolada powstaje z ziaren kakowca, te pochodzą z drzewa kakaowca, którego raczej nie spotkamy na co dzień.

W Pijalni Czekolady możecie zobaczyć drzewo kakaowca, które ma aż trzy metry oraz skorzystać z aplikacji dzięki której dowiecie się jak wyglądają poszczególne etapy życia tego drzewa.

Czekoladowa studnia bez dna

To wyjątkowa atrakcja jaką zobaczyć możecie wyłącznie w Pijalni Czekolady w Sanoku!

Wśród wielu czekoladowych atrakcji, jakie skrywa nasza przestrzeń, znajdziecie właśnie studnię, która wypełniona jest wyśmienitą czekoladą!